Tálalószekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa, faragott díszítéssel, felül csiszolt tükörrel. kis sérüléssel
521. tétel
Ágy
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa, faragott és esztergált díszítéssel, sérült
522. tétel
Vitrin
Kína, 20. sz. első fele, egzotikus fa, faragott díszítéssel, felső részén griff madár motívummal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel, a hátlap belsőrészén is faragott díszítéssel
523. tétel
Állóóra
osztrák, 20. sz. második fele, faragott, neorokokó díszítésű fatokban, két puttó figurával, sárgaréz számlapján zománcfestett római számos számlapokkal, ingával
524. tétel
Karszék pár
magyar, 18. sz., tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, bársony kárpittal
525. tétel
Szalonasztal
magyar, 1900 körül, tömör diófa, lapján diófa borítással, faragott neorokokó díszítéssel
526. tétel
Könyvszekrény
527. tétel
Karszék
osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott lábakkal és karfákkal, bársony kárpittal, kis sérüléssel
528. tétel
Támlás szék pár
osztrák, 1900 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, oroszlán mancsos lábakon, bársony kárpittal
529. tétel
Pad
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, bársony kárpittal
530. tétel
Falióra
osztrák, 19. sz. második fele, egysúlyos szerkezet, faragott diófa tokban, zománcozott számlap, sárgaréz számlapgyűrűvel, ingával, felhúzó kulccsal, működik
531. tétel
Konzolasztal
osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott, aranyozott díszítéssel, profilált márványlap és aranyozás sérült
532. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, esztergált bükkfa
533. tétel
Kabinetszekrény
534. tétel
Szék
magyar, 18. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel
535. tétel
Konzolasztal
osztrák, 19. sz. második fele, tömör diófa, faragott díszítéssel, profilált márvány asztallap sérült
536. tétel
Paraván
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, felső részén tükör lapokkal, alsó részén hímzett bársony betétekkel, sérült
537. tétel
Oltárépítmény
magyar, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott hársfa, talpazatán festett virágdísszel, sérült
538. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa
539. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, blondelmassza díszítéssel