713. Íróasztal és szék
osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, mahagóni és jávorfa intarziával, lábain öntött sárgaréz veretekkel, tetején üveglappal, kis sérüléssel, felújított
asztal: 75,5*112,5*63,5 cm, szék: 95,5*47,5*44,5 c