267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Konzolasztal

704. Konzolasztal

osztrák, 1830 körül, fekete lakkfestett fa, faragott, aranyozott díszítéssel, tükörlappal, sérült

94*80*26 cm