267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szalongarnitúra, 5 db-os

709. Szalongarnitúra, 5 db-os

osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, felújított állapotban

szék: 96*51*40 cm, kanapé: 93,5*131*58 cm, 2 db karszék: 97*66*51 cm