267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Varróasztalka

718. Varróasztalka

angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa intarziával, faragott lábazaton, felhajtható lapja alatt rekeszekkel, selyem borítású rekesz fedőkkel, 1 db kulccsal, sérült

70*51,5*37,5 cm