265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Lovasroham, 1899

52. Koch, Ludwig (Bécs, 1866 - 1934)

Lovasroham, 1899

színezett litográfia, papír

420*715 mm

j.b.l.: Ludwig Koch 1899, sérült