Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Boszorkányégetés, 1950 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

699. Ruttkay György (Vágselye, 1898 - Miskolc, 1975)

Boszorkányégetés, 1950 körül

olaj, vászon

136*95 cm

j.b.l.: R. Gy. (ligatúrás), Kiállítva: Csongrád Megyei Képzőművészeti Kiállítás, Szeged, 1951. szeptember 23. - október 7. (kat. n.), Reprodukálva: Losonci Miklós: Ruttkay György aktivista festő életműve, In: A Herman Ottó Múzeum Évkönyve XXII.-XXIII. Miskolc, HO

Vételi megbízás (PDF)