Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Olvasó lány

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

722. Magyar festő, 20. sz. második fele

Olvasó lány

olaj, vászon

81*60,5 cm

Vételi megbízás (PDF)