Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Bárban, 1934

547. Adler Ernő Kaba (Szatmárnémeti, 1912 - Tel-Aviv, 1989)

Bárban, 1934

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.f.: Adler Kaba 1934, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (5. kép)