Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Sárga virágok, 1912

548. Lehel Mária (Budapest, 1889 - Olaszország, 1973)

Sárga virágok, 1912

olaj, vászon

57,5*45 cm

j.b.l.: Lehel, vázán: 1912, Reprodukálva: Modern magyar festészet 1892-1919, szerk. Kieselbach Tamás, Bp. 2003, 171. (140. kép), Kiállítva és reprodukálva: A Nyolcak. Centenáriumi kiállítása Pécs, 2010. Janus Pannonius Múzeum katalógus: szerk. Markója Csilla és B