Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Keleti jelenet

511. Magyar festő, 20. sz. első fele

Keleti jelenet

olaj, vászon kartonra ragasztva

23*28,5 cm

j.b.l.: olvashatatlan