Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Szövőműhelyben, 1973

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

873. Urszinyi Mária (Nagyvárad , 1949 - )

Szövőműhelyben, 1973

olaj, vászon

39,5*44 cm

j.b.l.: Urszinyi 73, kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29 - augusztus 31. (kat. 27.)

Vételi megbízás (PDF)