Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Szőke lány napsütésben

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

720. Magyar festő, 20. sz. eleje

Szőke lány napsütésben

olaj, vászon kartonra ragasztva

49,5*39,5 cm j.n.

Vételi megbízás (PDF)