Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Óbuda, 1960-as évek

765. Stark Anna (Csepel, 1922 - Budapest, 2000)

Óbuda, 1960-as évek

olaj, vászon

70*50 cm

j.n. ho: a művész testvérének igazolása, Kiállítva: Stark Anna festőművész kiállítása, Budapest, HNF II. ker. Bizottsága helyiségei, 1978. június 8-21. (kat. 14.), Feltehetően kiállítva: Stark Anna festőművész kiállítása, Budapest, Vigadó Galéria, 1987. októbe