550. Telkessy Valéria (Jászberény, 1870 - 1950)
Csendélet babával
olaj, vászon
65*55 cm
j.n. ho: kiállítási cimke töredék, keret nélkül, Kiállítva: Telkessy Valéria festőművész festményeiből rendezett kiállítás, Budapest, Műterem Képzőművészeti Kiállítások K.F.T. 1937. április (kat. 17. vagy 41.), keret nélkül