Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Fantázia táj

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

889. Magyar festő, 20. sz.

Fantázia táj

olaj, vászon

65*38,5 cm

Vételi megbízás (PDF)