825. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)
“Tájkép” (Dombos táj, 1972)
olaj, vászon
70*100 cm
j.n. ho: vakrámán autográf felirat, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2-25., (kat. sz. n. Dombos táj, 1972, olaj)