607. Szuly Angéla (Budapest, 1893 - Budapest, 1976)
”Pásztorgyerek”, 1930 körül
olaj, vászon
70*80 cm
j.b.f.: Szuly, Kiállítva: A Magyar Képzőművésznők Egyesülete Új Csoportjának műveiből álló LXXIII. Csoportkiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. október (kat. 150. Pásztorgyerek, olajf.), Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Hölgyek palettával, 2008. (165. kép)