257. Festmények > Vörös hajú lány portréja, 1923

257. Festmények [ARCHÍV]

237. Bardócz Árpád (Budapest, 1882 - Budapest, 1938)

Vörös hajú lány portréja, 1923

olaj, vászon

60*45 cm

j.j.f.: Bardócz Árpád 923; ho.: Nemzeti Szalon kiállítási címke töredék