237. Bardócz Árpád (Budapest, 1882 - Budapest, 1938)
Vörös hajú lány portréja, 1923
olaj, vászon
60*45 cm
j.j.f.: Bardócz Árpád 923; ho.: Nemzeti Szalon kiállítási címke töredék