257. Festmények > Kompozíció, 1979

257. Festmények [ARCHÍV]

347. Kolozsváry Zsigmond (Bánffyhunyad, 1899 - La Chaux - de Fonds, Svájc, 1983)

Kompozíció, 1979

olaj, vászon

60*60 cm

j.b.f.: Kolos-váry-1979