257. Festmények > Fehér blúzos portré

257. Festmények [ARCHÍV]

290. Pap Géza (Ungvár, 1883 - ?)

Fehér blúzos portré

olaj, vászon

65,5*55,5 cm

Szerepelt: BÁV Saphier pályázat, 1999, kat.: 63. old. 60. tétel