257. Festmények > Jelenet

257. Festmények [ARCHÍV]

337. Tallós Prohászka István (Somorja, 1896 - Rónafő, 1974)

Jelenet

olaj, vászon

55*80 cm

j.b.l.: Proh; ho.: Havat lapátoló