257. Festmények > Valsolda-i részlet kőhíddal

257. Festmények [ARCHÍV]

93. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

Valsolda-i részlet kőhíddal

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Valsolda Háry Gy.