257. Festmények > Csendélet flamingóvirággal

257. Festmények [ARCHÍV]

341. Magyar festő, 20. sz. első fele

Csendélet flamingóvirággal

olaj, vászon

70*42 cm

j.b.f.: olvashatatlan