257. Festmények > Pihenő pásztorok, 1869

257. Festmények [ARCHÍV]

49. Grimm Rezső (Pest, 1832 - Budapest, 1885)

Pihenő pásztorok, 1869

olaj, vászon

51*64 cm

j.j.l.: Grimm R. 1869

BÁV 56/86. tétel