257. Festmények > Pihenők

257. Festmények [ARCHÍV]

280. Magyar festő, 20. sz. eleje

Pihenők

olaj, karton

70*50 cm

j.n., ho.: Fekvő akt, j.f.: Dabóczy Karlovszky osztály

keret nélkül