300. Istókovits Kálmán (Siklós, 1898 - Budapest, 1990)
"Imádkozó", 1931
olaj, rétegelt lemez
62*56 cm
j.b.l.: Istókovits K. 1931
Kiállítva: Istókovits Kálmán festőművész gyűjteményes kiállítása, Bp., Nemzeti Szalon, 1935. február (kat.sz. 26. Imádkozó), sérült