257. Festmények > "Imádkozó", 1931

257. Festmények [ARCHÍV]

300. Istókovits Kálmán (Siklós, 1898 - Budapest, 1990)

"Imádkozó", 1931

olaj, rétegelt lemez

62*56 cm

j.b.l.: Istókovits K. 1931

Kiállítva: Istókovits Kálmán festőművész gyűjteményes kiállítása, Bp., Nemzeti Szalon, 1935. február (kat.sz. 26. Imádkozó), sérült