257. Festmények > Tatárok lovon, 1866

257. Festmények [ARCHÍV]

54. Goebel, Carl (Bécs, 1824 - 1899)

Tatárok lovon, 1866

akvarell, fedőfehér, papír

417*644 mm

j.b.l.: C. Goebel 1866; ho.: német nyelvű felirat