257. Festmények > A kassai premontrei templom látképe

257. Festmények [ARCHÍV]

97. Csordák Lajos (Kassa, 1864 - Kassa, 1937)

A kassai premontrei templom látképe

olaj, vászon

82*100,5 cm

j.b.l.: Csordák