257. Festmények > Virágoskertben

257. Festmények [ARCHÍV]

88. Szegedy - Maszák Leona, Túry Gyuláné (Budapest, 1874 - ?)

Virágoskertben

olaj, vászon

50*70,5 cm

j.b.l.: Szegedy Maszák Leona