257. Festmények > A szépség dícsérete, 1979

257. Festmények [ARCHÍV]

80. Szánthó Mária (Szeged, 1902 - Budapest, 1994)

A szépség dícsérete, 1979

olaj, vászon

80*28 cm

j.j.l.: Szánthó Mária 979