257. Festmények > Indulás előtt

257. Festmények [ARCHÍV]

46. Bruck Miksa (Pest, 1863 - Budapest, 1920)

Indulás előtt

olaj, vászon

37,5*48,5 cm

j.n., ho.: Ernst Múzeum aukcióscímke, Bruck Miksa hagyatéka etikett 13. sz., Kiállítva: ErnstMúzeum Aukció, XXVI. Gróf E. S. gyűjteményéből és Bruck Miksa hagyatékából, Budapest, 1923. november (kat.sz. 149.)