251. Magyar festő, 20. sz. eleje
Sebesült katonák
olaj, karton
49,5*71 cm
j.b.l.: töredékes 1915 Szerbia
Szerepelt: BÁV Saphier pályázat, 1999, 42. old. 39. tétel