13. Donát János Dániel (Klosterneuzell, 1744 - Pest, 1830)
Angyali üdvözlet VÉDETT / NO EXPORT
olaj, vászon
85*65 cm
j.j.l.: Donát academicus viennensis pinxt 1826
sérült