257. Festmények > "The rolling zero", 1992

257. Festmények [ARCHÍV]

193. Kelemen Károly (Győr, 1948 - )

"The rolling zero", 1992

olaj, vászon

70*60 cm

j.b.l.: Kelemen 92; ho.: autográf felirat 1992