257. Festmények > Tájkép vízeséssel

257. Festmények [ARCHÍV]

51. Chwala, Fritz (1872 - 1936, működött 1880 - 1890 körül Leanzer művésznéven)

Tájkép vízeséssel

olaj, vászon

68*100 cm

j.j.l.: Fritz Chwala