309. Bokor Vilmos (Bonyhád, 1897 - Budapest, 1984)
Vitorlahúzás, 1930 körül
olaj, vászon
60*50 cm
j.j.l.: Bokor Willy
feltehetően kiállítva: LXIX. Csoportkiállítás, Bp. Nemzeti Szalon, 1931. január (kat.sz. 8.)