257. Festmények > Parasztpár

257. Festmények [ARCHÍV]

277. Kubányi Lajos (Alsóesztergály, 1855 - Alsóesztergály, 1912)

Parasztpár

olaj, vászon

69*56 cm

j.j.l.: Kubányi Lajos