257. Festmények > Patakpart a faluvégen

257. Festmények [ARCHÍV]

108. Neogrády László (Budapest, 1896 - Budapest, 1962)

Patakpart a faluvégen

olaj, vászon

40*50 cm

j.b.l.: Neogrády László