257. Festmények > Parasztudvar

257. Festmények [ARCHÍV]

244. Kató Kálmán (Mohács, 1876 - Budapest, 1946)

Parasztudvar

olaj, vászon

59*72 cm

j.j.l.: Kató Kriszlanits K.

sérült