262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Íróasztali készlet, 6 db-os

726. Íróasztali készlet, 6 db-os

német, 19. sz. vége, bőr borítású, bársony bélésű fa dobozban, 800 ezrelékes antikolt ezüst nyelű levélbontó, tollszár, pecsétnyomó KJ. monogrammal, 2 db üvegtartály, sérült

11*32*22 cm (doboz)