Mécses
olasz, 1900 körül, öntött sárgaréz, szatírfejes olajtartó
728. tétel
Cselédhívó csengő
osztrák, 20. sz. eleje, krómozott sárgaréz, ónnal javítva, kis sérülésekkel
729. tétel
Kiöntő
19. sz. közepe, bronz, figurális díszítéssel, "gr. Dessewffy István Magyaróvár" vésettel
730. tétel
Esernyőnyél
Bécs (?), 19. sz. vége, csiszolt fekete ónix, apró sérüléssel, csavarmenettel
731. tétel
Napernyő nyél