262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Fotóalbum

727. Fotóalbum

19. sz. közepe, 26 portréfotóval, "Lojanek János Nagyvárad fotói", "Emlékül Laborfalvi Rózának 1861 Nagyszalonta", bőr borítású tok, vésett sárgaréz rátétekkel, sérült

14,5*11 cm