727. Fotóalbum
19. sz. közepe, 26 portréfotóval, "Lojanek János Nagyvárad fotói", "Emlékül Laborfalvi Rózának 1861 Nagyszalonta", bőr borítású tok, vésett sárgaréz rátétekkel, sérült
14,5*11 cm