733. Napernyő nyél
Bécs, 19. sz. vége, teknőspáncél nyél, 800 ezrelékes ezüst gyűrűn palmettadíszes lüszterzománc díszítés, fátyolos ametiszt fogó, csiszolt hegyikristály gyűrűvel, végzáró korona hiányzik, apró sérüléssel
nyél h: 28 cm