Cervantes: Don Quijote de la Mancha
Laurpel R. (Wodianer F. és Fiai) R.T. Könyvkiadóvállalata, Bp., festett bőr borítással, Jaschik Álmos terve, sérült
901. tétel
Cigarettakínáló doboz
magyar, 1920 körül, jelzett belül: Fiedler J. Schaub V. (faorsógyár), festett fa
902. tétel
Reklámtábla
francia, 1900 körül, festett fém tábla plasztikus rátét díszekkel, Biére d'Alsace Lutterbach felirattal
903. tétel
Reklámtábla - Fővárosi Sörfőző Rt.
magyar, 1930 körül, festett, aranyozott üveg, kis sérüléssel
904. tétel
Italtartó két palackkal
magyar, 20. sz. eleje, fa tartóban két csiszolt kristályüveg palackkal, kulcsra záródó szerkezettel, 1 db kulccsal
905. tétel
Bólés készlet, 11 db-os
osztrák, 20. sz. eleje, csiszolt, köszörült színtelen üveg, 1 db fedeles bólés edény, 10 db pohár
906. tétel
Váza
Otto Prutscher (1890-1949), Loetz Witwe, 1908 körül, kobaltkék üveg, hólyagos díszítéssel
907. tétel
Váza
cseh, Karlsbad, Moser, csiszolt színtelen és lila üveg, jelzett az alján: "Moser Karlsbad"
908. tétel
Váza
osztrák, 20. sz. első fele, savmaratott irizáló üveg
909. tétel
Kínálótál
cseh, 20. sz. első fele, kétrétegű üveg
910. tétel
Kínáló
cseh, Karlsbad, Moser, 20. sz. eleje, kék öntött üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel, aranyozással, jelezve az alján: Made in Czeho Slovakia Moser Karlsbad, aranyozása kissé kopott
911. tétel
Díszváza
osztrák, 20. sz. eleje, irizáló üveg, zöld üvegrátét díszítéssel, réz szerelékkel
912. tétel
Váza
Emile Gallé, 1900 körül, savmaratott, rétegelt üveg, oldalán jelzett: Gallé, fürtös növényi dekorral
913. tétel
Váza
cseh, 1900 körül, Wilhelm Králik, irizáló üveg, nyakán vörösréz rátéttel
914. tétel
Ládapad
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, alsó részén kartusban címerábrázolással
915. tétel
Íróasztal
magyar, 1900 körül, pácolt bükkfa és diófa, faragott díszítéssel, felül 4, lent 2 fiókkal, esztergált lábösszekötővel, sérült, hiányos
916. tétel
Támlás szék
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel
917. tétel
Kabinetszekrény
francia, 19. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, felső rész két oldalán a négy apostol alakjával, 4 db kulccsal
918. tétel
Kétajtós szekrény
osztrák, 18. sz. vége, festett fenyőfa, ajtókon városkép ábrázolással, akasztós, 1 db kulccsal, sérült
919. tétel
Szekrényke VÉDETT
magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, középen egy fiókkal, alsó része 19. századi kiegészítés, kis sérülésekkel