262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kétajtós szekrény

919. Kétajtós szekrény

osztrák, 18. sz. vége, festett fenyőfa, ajtókon városkép ábrázolással, akasztós, 1 db kulccsal, sérült

181*126*42 cm