262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szekrényke VÉDETT

920. Szekrényke VÉDETT

magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, középen egy fiókkal, alsó része 19. századi kiegészítés, kis sérülésekkel

128,5*62*31 cm