262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Reklámtábla - Fővárosi Sörfőző Rt.

904. Reklámtábla - Fővárosi Sörfőző Rt.

magyar, 1930 körül, festett, aranyozott üveg, kis sérüléssel

62,5*42,5 cm