911. Kínáló
cseh, Karlsbad, Moser, 20. sz. eleje, kék öntött üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel, aranyozással, jelezve az alján: Made in Czeho Slovakia Moser Karlsbad, aranyozása kissé kopott
23,5*9*5 cm