262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kínáló

911. Kínáló

cseh, Karlsbad, Moser, 20. sz. eleje, kék öntött üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel, aranyozással, jelezve az alján: Made in Czeho Slovakia Moser Karlsbad, aranyozása kissé kopott

23,5*9*5 cm