1013. Úti írókészlet
osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, belsejében tusfestett fedéllel, alatta tolltartó és levéltartó rekeszekkel, fiókokkal, alsó kihúzható fiókkal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel
12*31,5*22 cm